Dyplomy drewniane

Wyświetlanie jednego wyniku


Personalne docenienie bliskich, pracownika, ucznia na zajęciach pozalekcyjnych czy sportowca, który osiąga swoje pierwsze sukcesy, to świetna okazja do wręczenia drobnego upominku. W takiej roli doskonale odnajdą się dyplomy drewniane z grawerem, które powstały z myślą o miłośnikach prostoty i estetyki. Starannie przygotowana drewniana sklejka z profesjonalnie naniesionym nadrukiem spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących klasycznych prezentów na ważną uroczystość, zawody, konkursy, czy też inne okazje.

Ekologiczne dyplomy drewniane

Z roku na rok rośnie nasza świadomość ekologiczna, a dorastające kolejne pokolenia nie mają wątpliwości, że w każdym aspekcie naszego życia powinniśmy zwracać uwagę na dobro środowiska naturalnego. Dyplomy drewniane są nie tylko pamiątką i sposobem na docenienie, czy wyrażenie wdzięczności, ale jest to również ekologiczny, trwały element dekoracyjny. Starannie wyselekcjonowane materiały, które wykorzystaliśmy do wykonania naszych dyplomów, doskonale się prezentują i wprowadzają do wnętrza odrobinę przytulnego klimatu. Dyplomy drewniane coraz chętniej zastępują tradycyjne papierowe upominki, zdobywając coraz to nowych sympatyków i łowców różnych trofeów. Jesteśmy przekonani, że tak nieszablonowa niespodzianka spotka się z aprobatą każdego, kto poszukuje ciekawych dodatków na różne okazje i z przyjemnością kolekcjonuje prezenty pochodzące od serca.

Jak zamówić dyplomy drewniane?

W naszym sklepie przygotowaliśmy prosty i intuicyjny moduł zamawiania wszystkich produktów. Dyplomy drewniane można zamówić zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Od klientów potrzebujemy jedynie określenia wymiarów i orientacji dyplomu na podstawie wybranego szablonu. Grawer wykonywany na drewnianej sklejce i całość umieszczona w drewnianej ramce prezentuje się bardzo oryginalnie. Zanim jednak wyślemy paczkę, nasi klienci mogą zapoznać się z projektem pracy, który nieodpłatnie przygotowujemy i wysyłamy w celu uzyskania finalnej akceptacji. Dyplomy drewniane to świetny sposób na uhonorowanie zasług, złożenie życzeń i uczczenie ważnych jubileuszy. To również ciekawa forma podarunku z okazji osiemnastych urodzin, przyjęcia sakramentów w kościele katolickim, bądź przekazania ciepłych słów dla współpracownika, który po wieloletniej pracy odchodzi na emeryturę.