Pieczątki z datownikiem

Wyświetlanie jednego wyniku


Profesjonalne pieczątki datowniki

Chociaż polskie firmy nie mają obowiązku posiadania własnych pieczątek, profesjonalni przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z atutów takiego rozwiązania. Pieczątki datowniki stanowią duże usprawnienie w codziennej pracy, ponieważ za jednym odbiciem nanoszą na dokumenty dane określane jako obowiązkowe do ujawnienia w obrocie gospodarczym. Poza tym pieczątki z datownikiem gwarantują dodatkowy prestiż i profesjonalny wizerunek przedsiębiorstwa. W ofercie naszego sklepu Graft.pl znajdą Państwo pieczątki datowniki o różnych rozmiarach odbicia. Uwzględniają one najpopularniejsze formaty, które możesz dopasować do swoich indywidualnych preferencji.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Zaprojektujemy dla Państwa profesjonalne pieczątki

Do Państwa wyboru pozostają pieczątki w szerokiej gamie kolorów tuszu . Dostępne kolory to m.in. czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy. Podobnie w różnych kolorach występują obudowy automatów pieczątek. Wysokiej jakości mechanizmy gwarantują długą żywotność i niezawodność pieczątek. Do każdej pieczątki możesz dodatkowo zamówić spersonalizowaną płytkę z treścią. Oferujemy wykonanie prostych projektów płytek dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Wystarczy, że w udostępnione przez nas pole tekstowe wpiszesz treść, która ma znaleźć się na płytce tekstowej. Przyjmujemy także gotowe projekty pieczątek w formie grafiki wektorowej o wielkości liter, która wynosi minimum 8 punktów.

Dlaczego warto wybrać nasze pieczątki z datownikiem?

Za pomocą pieczątki z datownikiem w szybki i łatwy sposób oznaczą Państwo aktualną datą wybrane dokumenty. Taka właściwość pieczątki przyda się przede wszystkim w biurze księgowym, urzędzie lub w administracji, czyli wszędzie tam, gdzie na co dzień wypełniane są duże ilości dokumentów. Użytkownik pieczątki decyduje o aktualnie odbijanej dacie, każdego dnia mogąc zmienić ją na gumce stemplującej. Nasze pieczątki z datownikiem mają elegancki i czytelny format „RRRR-MM-DD”. Charakteryzuje je funkcjonalny, wygodny w użyciu i wyjątkowo trwały mechanizm. Za ich pomocą do minimum skrócisz czas podpisywania dokumentów w swoim przedsiębiorstwie, który od teraz pracownicy mogą wykorzystać na bardziej angażujące obowiązki.

Eleganckie stemple: firmowe, imienne, szkolne oraz medyczn

Stemple stanowią ciekawą, klasyczną alternatywę dla bardziej awaryjnych pieczątek. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz trwałe stemple firmowe wykonane z wytrzymałego plastiku wraz z poduszeczkami tuszującymi. Takie akcesoria nadadzą Państwu stanowisku dodatkowego, profesjonalnego charakteru. Posiadają jednak nie tylko właściwości dekoracyjne, ale również użytkowe. Można wykorzystywać je na co dzień, na przykład do podpisywania korespondencji, dekretacji faktur oraz umów.
Zamówione w naszym sklepie stemple mogą zawierać przeróżne podpisy oraz informacje. W przypadku firmy na płytce odbijającej można umieścić stałe dane dotyczące przedsiębiorstwa, czyli nazwę, adres, NIP, REGON, a także logo, numer telefonu czy nawet slogan. Pieczątka w formie stempla dobrze sprawdzi się podczas pracy urzędnika, księgowej, a także lekarza lub pielęgniarki. Za pomocą stempli firmowych podbiją Państwo wszelkie dokumenty, potwierdzając tym samym ich obowiązywanie. Stemple można wykorzystywać także podczas pracy z dziećmi, gdy pełnią funkcję pieczątki szkolnej. Zamawiając u nas stempel imienny, możemy nanieść na dokumenty również swój tytuł naukowy, stanowisko pracownicze lub numer telefonu.