Dyplomy grawerowane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9


Dyplomy grawerowane

Dyplom to pamiątka upamiętniająca dane wydarzenie, będąca wyrazem podziękowania lub nagrodą za ważne osiągnięcia. Dyplomy grawerowane powinny charakteryzować się eleganckim, estetycznym wyglądem. Najlepiej prezentują się na grawerowanym laminacie, umieszczonym na podkładzie MDF drewnopodobnym. Jeśli interesują Cię dyplomy grawerowane, Rzeszów to miasto, w którym od wielu lat działa nasz sklep, wykonujący tego typu zamówienia. Prowadzimy także sprzedaż internetową dla klientów z całego kraju.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dyplomy grawerowane Rzeszów

W ramach naszych usług możesz wybrać jeden z proponowanych przez nas szablonów, zlecić nieodpłatne przygotowanie indywidualnego projektu albo dostarczyć już gotowy, a także zadecydować o rozmiarze. Spersonalizowane dyplomy grawerowane są wysyłane do klienta celem akceptacji, zanim przejdziemy do etapu produkcji. Oferujemy wysokiej klasy wyroby, wyróżniające się starannym wykonaniem oraz dużą funkcjonalnością. Drewniany podkład wyposażony jest w otwory umożliwiające zawieszenie dyplomu na ścianie. Dodatkowo mogą Państwo kupić skórzane etui, w którym dyplomy grawerowane będą prezentować się jeszcze bardziej elegancko.

Dyplomy grawerowane okolicznościowe

W ciągu roku jest wiele okazji, aby obdarować najbliższych nietuzinkowymi prezentami. Dyplomy grawerowane to świetny pomysł na uhonorowanie wysiłków, docenienie starań i uczczenie sukcesów. W naszej ofercie przygotowaliśmy świetnie zaprojektowane rozwiązania, które oprócz pozytywnych opinii, wyróżniają się świetną jakością wykonania. Starannie wyselekcjonowane materiały sprawiają, że dyplomy grawerowane stają się o wiele cenniejsze. Dyplom grawerowany dostępny w dwóch orientacjach, pionowej i poziomej pozwala na dostosowanie modelu do konkretnych potrzeb i okazji. Całość prezentuje się bardzo dostojnie. W naszych dyplomach nie brakuje oryginalnych detali, nietuzinkowych zdobień i wyjątkowego fontu. 

Podziękowania, życzenia i jubileuszowe dyplomy grawerowane 

Wielu naszych klientów szuka pomysłu na prezent z okazji przejścia na emeryturę, awansu w pracy, czy jubileuszu. Zobacz więc nasze gotowe inspiracje na wyjątkowy upominek lub zaprojektuj swoje dyplomy grawerowane! Zazwyczaj wykonujemy grawer na złotym lub srebrnym laminacie, dzięki czemu zyskuje on dodatkowych walorów estetycznych. Wykonany grawer będzie w kolorze, jaki wybrałeś. Najczęściej klienci wybierają czarny kolor graweru. Można też dołączyć elementy kolorowe, wykonując nadruk UV. Cały dyplom może być wykonany na laminacie z trwałym nadrukiem. Inna opcja to dyplomy grawerton wykonywane na blaszce aluminiowej w pełnej gamie kolorów. Całość będzie trwała i stabilna, oparta na podkładzie z MDF o brązowym drewnopodobnym wykończeniu, co dodaje całości ponadczasowej klasy. Obdarowany może dyplom umieścić na kredensie, komodzie, czy na ścianie, co ułatwią nawiercone otwory na jego odwrocie.

Dyplomy grawerowane na każdą okazję

Pamiątki, jakimi są dyplomy grawerowane, można wręczyć podczas wielu różnych uroczystości. To doskonała forma na złożenie życzeń imieninowych lub urodzinowych dla przełożonego, rodziców czy innych bliskich osób. Ponadto dyplomy grawerowane będą idealnym rozwiązaniem na rocznicę ślubu lub wyrażenie podziękowania za pracę czy pomoc w realizacji jakiegoś wydarzenia. Kiedy jeszcze można zdecydować się na zamówienie dyplomów grawerowanych? Zawsze wtedy, gdy chcemy, by nasze życzenia czy słowa wdzięczności zostały z obdarowaną osobą na zawsze. Pamiątkę taką można spersonalizować, wybierając dowolne słowa, zdjęcia, symbole, ułożenie całej kompozycji. Jeśli więc szukasz unikatowego upominku i sposobu złożenia życzeń, dyplomy grawerowane są najlepszym wyborem. Zapraszamy.