Statuetki odlewane

Wyświetlanie 1–12 z 70 wyników

1 2 3 4 5 6

Dzięki naszym produktom mogą Państwo docenić zawodników i dać im należytą nagrodę, która niewątpliwie zapadnie im w pamięć na długie lata. Dzięki naszym statuetkom odlewanym możemy dodatkowo zmotywować pracowników, zorganizować zawody, a także wręczyć małe dzieło sztuki wnukom bądź rodzinie. Dodatkowym atutem jest możliwość personalizacji danego trofeum, poprzez wygrawerowanie ważnych dat, miejsc lub osób. Gwarantujemy, że wszystkie dostępne w naszym asortymencie statuetki odlewane wykonywane są z należytą precyzją i posiadają wysoką jakość.

Statuetki odlewane dla miłośników rywalizacji i nie tylko 

W ludzkiej naturze leży rywalizacja. Możliwość zmierzenia się z przeciwnikiem daje ogromną motywację i zastrzyk adrenaliny. Organizacja rodzinnych rozgrywek to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych. Statuetki odlewane z naszej oferty umilą zawody i sprawią, że zarówno zwycięzca, jak i uczestnicy poczują się docenieni. W ofercie mamy produkty dotyczące wielu dyscyplin sportowych, dzięki czemu każdy miłośnik aktywności fizycznej znajdzie coś dla siebie. To również świetny sposób na docenienie uczniów, którzy regularnie zdobywają osiągnięcia na arenie sportowej, promując szkołę. Okażą się trafionym podarunkiem dla pracowników na imprezie integracyjnej, którzy mogą wykazać się innymi umiejętnościami niż na co dzień. Statuetki odlewane mogą przyjąć poważną lub zabawną formę – w zależności od okoliczności. Na przykład można je wręczyć solenizantowi z okazji 18. urodzin z zabawnym napisem lub też małemu geniuszowi za świetne wyniki w nauce. 

Statuetki odlewane z grawerem 

Statuetki odlewane z grawerem to dodatkowy sposób na motywację, aby dać z siebie wszystko. Bez względu na to, czy są przekazywane w rodzinnym gronie za specjalne osiągnięcia, w firmie, szkole, czy na zawodach, umieszczony na nich grawer sprawia, że każda osoba może poczuć się wyjątkowo. Za sprawą techniki sublimacji na metalowych tabliczkach wykonujemy spersonalizowany napis, przez co zdobyty puchar może okazać się dla kogoś najcenniejszą pamiątką. Starannie wykonane statuetki odlewane z indywidualnym grawerem na pewno spotkają się z uznaniem. Mogą zostać wręczone rodzicom z okazji okrągłej rocznicy ślubu lub w formie podziękowania za wychowanie przez Młodą Parę.

Sportowe statuetki odlewane

Każda rywalizacja sportowa kończy się docenieniem uczestników bez względu czy to gry zespołowe czy zawody indywidualne. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy statuetki odlewane, które świetnie sprawdzą się jako nagroda dla zwycięzców. Starannie wykonane prezentują się imponująco. Dodatkowym atutem jest możliwość personalizacji komunikatów, dzięki czemu trofeum jest jeszcze cenniejszą zdobyczą. Oferujemy modele uniwersalne z gratulacjami, które można wręczyć dla wszystkich uczestników zawodów sportowych doceniając ich zaangażowanie, a także propozycje całkowicie zorientowane na konkretne dyscypliny sportowe. Zainteresowaniem cieszy się odlew dla miłośników tenisa stołowego, biegów i piłki nożnej.

Grawerowane statuetki odlewane jako podziękowanie

Statuetki odlewane to nie tylko sposób na docenienie sportowców, to również oryginalny pomysł na niezobowiązujący upominek. Gratulacje z okazji awansu, docenienie pracownika, uświetnienie awansu, czy zakończenie pracy, to tylko kilka z ważnych wydarzeń, które dzięki personalizowanym statuetkom będą jeszcze milej wspominane. Może być zarówno zabawnym akcentem kojarzonym z pasjami, śmieszną wpadką czy innymi sytuacjami, dzięki którym obdarowany poczuje się wyjątkowy. W ofercie przygotowaliśmy opcje w kilku kolorach do wyboru. Detale sprawiają, że pozornie proste statuetki zyskują niesamowitego charakteru. Atutem jest grawerowanie, które umożliwia personalizować podziękowania i słowa uznania.

Sprawdź również Statuetki z grawerem