Statuetki szklane

Wyświetlanie 1–12 z 48 wyników

1 2 3 4

Trofea szklane to elegancki sposób na wynagrodzenie zwycięzców zawodów sportowych oraz wszelkich innych dyscyplin wymagających współzawodnictwa. Ponadto statuetki szklane stanowią wyjątkową oprawę dla ważnych chwil rodzinnych. Wręczone z okazji rocznicy czy urodzin będą oryginalnym podarunkiem i pamiątką na długie lata. Świetnie sprawdzą się też jako nagrody dla wybitnych uczniów bądź pracowników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Eleganckie statuetki szklane w różnych kształtach

Trofea szklane zachwycają estetyczną formą oraz precyzyjnym wykonaniem. Dokładnie oszlifowane przejrzyste szkło pięknie lśni zarówno w dziennym, jak i sztucznym świetle. Ponadto statuetki szklane mają różne kształty – od klasycznych wielokątów po opływowe formy. Proponujemy również klasyczne prostokąty czy owale. Mogą mieć one także nietypowy kształt, na przykład splecionych dłoni. Dodatkowo w większości trofea szklane posiadają podwyższenie, które dodatkowo je podkreśla i ułatwia postawienie w dowolnym miejscu. Dzięki temu staną się one prawdziwą ozdobą każdej gabloty lub po prostu domowej półki.

Grawerowane statuetki szklane Rzeszów

Istnieje opcja, aby oferowane przez nas trofea i statuetki szklane ozdobić dowolnym grawerem. Wykonujemy napisy w kolorze złotym lub srebrnym. Są one wyraźne, a przy tym nie ścierają się nawet pod długim czasie. Proponujemy także trofea szklane zdobione kolorowym nadrukiem. Mogą Państwo przesłać gotową grafikę, a nawet jedynie obrazek bądź napis, który samodzielnie opracowujemy. Gotowy projekt przesyłamy do akceptacji. Nadruki wyróżniają żywe kolory oraz wysoka precyzja wykonania. Samodzielnie wybrane napisy, jak i nadruki pozwalają na personalizację podarunków i nagród.

Dlaczego warto kupić statuetki szklane?

Osoby odpowiedzialne za organizację wydarzeń sportowych, czy konkursów z dziedzin humanistycznych często decydują się na nagrody dla najlepszych zawodników i laureatów. Bardzo dobrym wyborem będą szklane statuetki, które prezentują się doskonale i są jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań. Walory estetyczne szklanych statuetek sprawiają, że osoby je otrzymujące mogą poczuć się naprawdę wyjątkowo. Wykonujemy na nich napisy w kolorze złotym lub srebrnym. Proponujemy także trofea szklane zdobione kolorowym nadrukiem. Mogą Państwo przesłać już gotową grafikę, obrazek bądź napis, który wykonamy na statuetce.

Szklane statuetki – unikatowa forma wspomnień

Wygrana w zawodach sportowych lub zajęcie miejsca na podium w konkursie to osiągnięcie, o którym warto pamiętać. Zawodnicy przygotowują się do poszczególnych wydarzeń nieraz przez wiele miesięcy, a nawet lat. Ich trud zasługuje na odpowiednie wyróżnienie. Szklane trofea to duże możliwości, jeśli chodzi o ich personalizację. Występują one w wielu kształtach i istnieje opcja umieszczania na nich graweru z informacjami odnośnie danej imprezy i oczywiście imieniem oraz nazwiskiem zwycięzcy, bądź też kolorowego nadruku. Szklane trofea to propozycja wykonania projektów na zamówienie. Oznacza to, że zamówione produkty i modele będą stanowiły unikatową nagrodę, podkreślającą ważność danej imprezy.

Szklane statuetki wyróżniają się szlachetnym wyglądem i starannym wykonaniem. To nic innego jak elegancka forma nagrody za włożony wysiłek. Szklane trofea nie wyglądają banalnie, przez co podkreślają wagę danego wydarzenia sportowego lub konkursowego i zachęcają uczestników do dalszego rozwoju. W większości statuetki są pakowane w etui, co czyni je bardziej eleganckimi. Szklane trofea mogą być wręczane nie tylko sportowcom, ale także zwycięzcom konkursów dotyczących innych dziedzin. Taki rodzaj nagrody jest na tyle uniwersalny, że może być wykorzystany przy okazji różnych wydarzeń, a opcja personalizacji sprawia, że zawsze będą prezentowały się w wyjątkowy sposób.

Statuetki szklane dla klientów z całego kraju

Jeśli chodzi o statuetki szklane Rzeszów to miasto, w którym działamy z sukcesami od lat. Jednak oferowane statuetki wysyłamy do klientów na terenie całej Polski, dlatego serdecznie zachęcamy do zakupów. W razie pytań związanych z ofertą prosimy o kontakt, a rozwiejemy Państwa wątpliwości. Polecamy także inne formy upominków tj. puchary, medale, a także dyplomy.

Sprawdź również Statuetki z grawerem