Puchary sportowe

Wyświetlanie 1–12 z 136 wyników

1 2 3 4 10 11 12

Puchary sportowe — trofea dla najlepszych

Rywalizacja sportowa czy konkursy z różnych dziedzin mają na celu wyłonienie najlepszych uczestników. Zwycięstwo to powód do dumy, a jego upamiętnieniem są nagrody. Dzieje się tak nawet w regionalnych lub szkolnych rozgrywkach. Osoby, które zajęły wysokie miejsca dostają medale, dyplomy czy upominki rzeczowe. Wygrani otrzymują dodatkowo puchary, które dają im wiele satysfakcji przez długie lata. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór pucharów sportowych, zarówno o bardziej klasycznych kształtach, jak i o oryginalnym, nowoczesnym designie. Większość projektów charakteryzuje uniwersalność, ale nie brakuje też nagród dostosowanych do konkretnych dyscyplin. Puchary z grawerem pomogą podkreślić wagę wydarzenia i zawsze będą określać swoje pochodzenie. Wszystkie produkty wykonujemy z wytrzymałych materiałów, takich jak metal oraz z lżejszego, ale wytrzymałego plastiku. Stylizowane na prawdziwe nagrody puchary będą doskonałą pamiątką pierwszych wygranych zawodów lub konkursu.

Puchary z personalizowanym grawerem to świetna nagroda

Najbardziej atrakcyjne trofeum sportowe to takie, które odnosi się do konkretnego wydarzenia. Dlatego oferujemy Państwu możliwość personalizacji produktów. Puchary z grawerem wykonanym na tabliczce zamocowanej do podstawki to doskonała pamiątka. Mogą znaleźć się na nim informacje na temat zawodów, a nawet nazwisko uczestnika lub nazwa zwycięskiej drużyny, jeśli nagrody nie muszą zostać wręczone od razu po rozgrywkach. Wynik zawodów i konkursów jest nieprzewidywalny. Nawet wyraźny faworyt może nie wygrać. W związku z tym oferujemy Państwu puchary z możliwością naniesienia personaliów zwycięzców w dniu zawodów (oferta dotyczy wydarzeń odbywających się w Rzeszowie lub okolicach). Aby bardziej sprecyzować rodzaj zawodów, do pucharu można dodać przykrywkę, na której umieści się figurkę danej dyscypliny lub wklejkę na szczycie dekla, np. z logo zawodów, czy też firmy.

W asortymencie naszego sklepu znajduje się także wiele innych rodzajów pamiątek, nie tylko puchary z grawerem. Rzeszów to miasto, w którym mieści się nasza siedziba, gdzie można odebrać zamówienie osobiście. Klientom z innych regionów oferujemy sprzedaż wysyłkową, z darmową dostawą przy większych zamówieniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem, a w przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Puchary sportowe na każdą okazję

Istnieje wiele okazji, kiedy należy uhonorować zwycięzcę pamiątkowym trofeum. Współzawodnictwo sportowe, biznesowe, ważne rocznice czy dokonania wymagają wręczenia odpowiedniej nagrody. W takich okolicznościach doskonale sprawdzają się puchary z grawerem. Są niezawodne, kiedy potrzebują Państwo nagrody na firmowy turniej sportowy, szkolne zawody czy ważne wydarzenia w klubie i drużynie. Nasze puchary wykonane są z trwałych materiałów, aby dumnie gościły na półce przez wiele lat. Każdy nasz puchar sportowy stoi na solidnej podstawie. Jeśli zależy Państwu na personalizowanej nagrodzie, oferujemy puchary z grawerem. Jesteśmy w stanie nanieść dowolny napis na tabliczkę. Bogactwo dostępnych wzorów pozwoli Państwu wybrać najbardziej odpowiedni puchar sportowy, idealnie dostosowany do nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań.

W naszej ofercie znajdą Państwo puchary stworzone z myślą o wydarzeniach różnego typu. Są to między innymi sportowe zawody dla dzieci, maratony, mecze (siatkówka, piłka nożna) lub profesjonalne zawody z różnych dziedzin. Gwarantujemy, że pośród prezentowanej oferty znajdą Państwo puchar sportowy idealny na konkretne wydarzenie. Warto pamiętać o możliwości wyszczególnienia zwycięzców poprzez puchar z grawerem. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo lub mniej ozdobne, większe i mniejsze puchary warte do wręczenia na każdą okoliczność

Najlepsze puchary dla najlepszych zawodników

Udział w zawodach to przede wszystkim mierzenie się z innymi. Zwycięstwo natomiast daje ogromną satysfakcję, ale sama świadomość to za mało. Puchary lepiej pokazują sukcesy osiągane często przez całe życie. Dla sportowców i nie tylko takie nagrody są ważne, dlatego daje się je nawet na zawodach szkolnych czy firmowych i w różnych dziedzinach całkiem nie związanych ze sportem. Dostają je najlepsi, dlatego puchary z grawerem dostępne w naszej ofercie są wykonane z trwałych materiałów. Dobraliśmy też kolorystykę produktów tak, aby prezentowały się okazale. Puchary dla zwycięzców to świetne uzupełnienie dla medali, które również znajdą Państwo w naszym asortymencie.

Sprawdź również:

Puchary dla dzieci | Puchary piłkarskie | Złote puchary | Puchary szachowe | Puchary tenisowe | Puchary wędkarskie

Polecamy także inne formy upominków tj. statuetki, medale, a także dyplomy.